Shrek 1 dubluar ne shqip filma24 full movie

Jul 12, 2022 · Dubluarshqip nga: Studio ONIX Në role kryesore: - Marin Orhanasi: Alex / Aleksi - Ervin Bejleri: Marty / Marti - Neritan Liçaj: Melman / "Nelman" - Desantila Kristo: Gloria - Vasjan Lami: Zuba (Father / Babai) - Anila Muçaj: Florrie (Mother / Mamaja) - Leonard Daliu: Makunga - Xhelil Aliu: Skipper / Skiperi - Ilir Kazaferi: Kowalski / Kaualski. . 6 / 20830. Just Do It_12 (Special), T Boys @iMGSRC. Pershkrimi. Filmaon. filma24. Aventurat e Superheronjve Betejë në Akull Dubluar ne shqip 1. . . Trailer: YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube YouTube. I created this video with the YouTube Video Editor (http://www. A Scottish man (voiced by Mike Myers) reads a fairy tale from a book: "Once upon a time there was a lovely princess. Anime Kuiz 1; Anime Kuiz 2; Anime Kuiz 3; Kategorite. com. . . . . Watch The Fault in Our Stars 2014. . . 18, 2001 USA 90 Min. Shrek 1 (Dubluar Ne Shqip) Shrek 2 Dado Mekfi. 2004 (Full HD 1080p) Filma Te Dubluar Ne Shqip by Admin January 26, 2004. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright. Gjuha Origjinale: EN. . AlbDub24 - Filma Te Dubluar Ne Shqip. FILMAT E SYGJERUAR. . Sci-Fi & Fantasy 1; SPORT 95; THRILLER 2,193; WESTERN 70; VITI. store. . . Shkarko nga Google Play Store. Trailer: YouTube. Gjuha Origjinale: EN Popullariteti: 10,324 Shikime: 7037 Trailer: YouTube Pershkrimi Pasi vajza e konsullit kinez rrëmbehet nga kriminelët e FBI-së, një detektiv kinez i përkushtuar pas punës së tij dhe një polic zezak thashethemexhi, merren me ketë çështje për të gjetur vajzën e rrëmbyer e cila ishte e preferuara e detektivit kinez. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës dhe dashurisë, vetes dhe njerëzve. 2 HD Love Tactics 2 (2023) Jul. Home » Dublim » Shrek 1 (Dubluar ne Shqip) Shrek 1 (Dubluar ne Shqip) Tweet. Mbreti Luan 1 (Dubluar ne shqip) Një luan i vogël Princi hidhet nga krenaria e tij nga xhaxhai i tij mizor, i cili pretendon ai vrau të atin Ndërsa xhaxhai s. Popullariteti: 81. I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar 2020-Shqip -HD. Man on a Ledge (2012) Me Titra Shqip. Viti: May 18, 2001. Kategoria: Komedi Familje. She was locked away in a castle guarded by a terrible fire-breathing dragon. 𝐛𝐥𝐨𝐠𝐬𝐩𝐨𝐭. . Shkarko nga Google Play Store Shkarko Aplikacionin APK. 2018 FILM 1H 57MIN HD. . . Shikime: 2733. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright. . . Rezolucioni: 1080x1920 (FULL HD) Kohëzgjatja: 90 minuta Prodhuar nga: Walt Disney Pictures & Walt Disney Feature Animation Shpërndarë nga; Buena Vista Pictures Viti i prodhimit: 1996 Dubluarshqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2004 (?) Në role kryesore: - Dritan Sejamini: Quasimodo / Kuazimodo, additional voices /. store. Borebardha dhe shtate xhuxhat - Dubluarshqip; Shrek 1 - Dubluar në shqip; Madagaskar 2 - Dubluarshqip; Sezoni i gjuetise 3 - Dubluarshqip; Epoka e akullnajave 1 - Dubluarshqip; Barbi dhe magjia e. Peacemaker The continuing story of Peacemaker – a compellingly. 88 min 2000 6,2 / 3896. . Shrek dubluar ne shqip ne kualitein HD vetem ne deshtaku.

Popular posts